Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Zwiększenie prześwitu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Zwiększenie prześwitu.

    a po co mu te "ozdupki" odpustowe? zdejmij ta rure spod zderzaka i te progi bo to sie nadaje na ulice w Lebie, no chyba ze w waszych realich teren to kaluza na drodze... Ogolnie przyzwoite taczki ale mi sie bardziej widza srebrne lub czerwone i bez tej krypy z tylu. Dwa cale liftu i MT by mu nadaly nieco mniej bulwarowego charakteru.

  • #2
    [O1] Zwiększenie prześwitu.

    Witam!

    Poczytałem trochę forum i doszedlem do wniosku, że trzeba by podnieść trochę porzód octy. Postanowiłem zastosowac tulejki, ale przy okazji, jako że ma 250 k to bym wymienił i amorki i sprężyny. Czy możecie polecić jakieś amorki i sprężyny? Myślałem o gazówkach, żeby auto tak nie nurkowało. Zależy mi na prześwicie a nie na prowadzeniu.

    Komentarz


    • #3
      syrir, wszystkie markowe typu Kayaby, Bilsteiny np B4 itd dadzą Ci zmniejszenie nurkowania, ale nie podniosą zawiasu, bo od tego są tulejki i springi. tych drugich poszukaj od wersji z dielsem i max wyposażeniem, bo to tak jest dobierane.
      Black Pearl, Elegance & RS LOOK
      @ by Tune-up Gdańsk
      TDI VP++ i jeszcze rośnie
      Antek

      Komentarz


      • #4
        Problem jest taki, że to jest diesel 1.9 tdi alh. I chciałem zasięgnąć waszej rady jakie dokładnie spring i tulejki wybrał, może kogoś kto już takiej przeróbki doświadczył na własnej skórze

        Komentarz


        • #5
          OK, ALH, ale w jakiej wersji wyposażenia :?: a tulejki masz na skodaczesci.pl
          Black Pearl, Elegance & RS LOOK
          @ by Tune-up Gdańsk
          TDI VP++ i jeszcze rośnie
          Antek

          Komentarz


          • #6
            U siebie zmieniałem cały przód. Amortyzatory Bilstein B4

            Link

            Do tego sprężyny Kayaba K-Flex B RC1703

            Link

            + tulejka 1 cm i jest ekstra. Samochód stoi zdecydowanie wyżej i już nie zaczepiam o krawężniki. Jak chcesz to jutro postaram się zrobić fotki.

            Wcześniej miałem stare sprężyny i tuleje 1cm + 0,9cm ale przy nowych sprężynach tuleję 0.9 zdemontowałem. Jak jesteś zainteresowany to mam dwie na sprzedaż

            Co do aukcji są to przykładowe.

            Komentarz


            • #7
              Sprężyn to poszukałbym ori, bo tu do kilku wersji silnikowych są te same. Mnie chodzi o to, że fabrycznie dobierane są do wersji wyposażenia, bo różnia wagi OI to prawie 200kg od golasa do wypasa :wink:
              Black Pearl, Elegance & RS LOOK
              @ by Tune-up Gdańsk
              TDI VP++ i jeszcze rośnie
              Antek

              Komentarz


              • #8
                Wersja wyposażenia to ambiente raider.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Tony065
                  Sprężyn to poszukałbym ori, bo tu do kilku wersji silnikowych są te same. Mnie chodzi o to, że fabrycznie dobierane są do wersji wyposażenia, bo różnia wagi OI to prawie 200kg od golasa do wypasa :wink:
                  Zgadzam się z tym, że dodatkowe wyposażenie sporo waży ale podczas poszukiwań sprężyn nie było podziału na wersje wyposażenie tylko na silniki.

                  Komentarz


                  • #10
                    ulysse, ktoś mi tłumaczył że jest tak jak napisałem, bo sama klima waży ładnych parę kilo, dodaj do tego elektrykę szyb, okno dachowe itd a wysokość auta ma być na określonej wysokości.
                    Black Pearl, Elegance & RS LOOK
                    @ by Tune-up Gdańsk
                    TDI VP++ i jeszcze rośnie
                    Antek

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Tony065
                      ulysse, ktoś mi tłumaczył że jest tak jak napisałem, bo sama klima waży ładnych parę kilo, dodaj do tego elektrykę szyb, okno dachowe itd a wysokość auta ma być na określonej wysokości.
                      Ale ja w 100% się zgadzam. To wszystko waży... tylko, że nie ma rozróżnienia na rodzaje wyposażenia....

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X